gwiazdek

Alicia Vikander: Czy ona zbliża się do Angeliny Jolie w "Tomb Raider"?

Anonim

Śladami Angeliny Jolie

Szwedzka zdobywczyni Oscara Alicia Vikander (28, "The Danish Girl") zawirowała w przyszłym roku jako bohaterka gier wideo Lara Croft na ekranach kin. Już sam ten powód byłby wystarczającym powodem, by się tego spodziewać, gdyby nie olbrzymie kroki amerykańskiej gwiazdy Angeliny Jolie (42 lata, "Sól"), która kiedyś grała tę rolę i z którą Vikander musi zostać osądzony. Czy ona jest na to? Od czasu wydania pierwszego "Tomb Raider", wiemy więcej:

Zdjęcia i przyczepa

Na pierwszych zdjęciach iw pierwszym zwiastunie Alicia Vikander robi dobrą, by nie powiedzieć sportową sylwetkę. Chociaż nie emituje nieprzewidywalnego i chłodnego seksapilu Angeliny Jolie, zdejmuje ciężką akcję swojego ciała. Delikatne i niemal dziecinne rysy twarzy Wikinga wciąż stanowią ekscytujący kontrast z chaosem, brudem i siłami natury wokół niej. Tak jak w przypadku nowej edycji serii gier.

Szablon również się zmienił

Film z Alicią Vikander nie opiera się na oryginalnej grze wideo opartej na dwóch filmach z udziałem Angeliny Jolie - "Lara Croft: Tomb Raider" (2001) i "Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life" (2003). Nowy pasek opiera się na dalszym rozwoju gry od 2013 roku. Ponownie liczba i jej prezentacja uległy zmianie. Vikander będzie miała znacznie bardziej raniącego Lara Croft, która jeszcze nie wyrosła na swoją rolę niepokonanej bohaterki akcji. Przynajmniej brzmi jak głębiej!

Tak mówią fani

Po wydaniu zwiastuna fani wciąż zastanawiają się, czy pozwolą Vikandrowi przejść przez Croft: "Jedyną Lara Croft, którą rozpoznajemy jest Angelina Jolie", pisze fan na stronie Twittera filmu. "Nie robimy, tylko ty i kilka innych", odpowiada inny użytkownik. Trzeci głos rzuca coś w rodzaju rozwiązania na ringu i po prostu wymaga "kamea Angeliny Jolie" w nowym filmie.

Ponowne uruchomienie "Tomb Raider" rozpoczyna się w Niemczech 15 marca 2018 roku.