inny

Alicia Vikander przygotowała dla "Tomb Raidera" ośmiopak

Anonim

Hollywood Blog autorstwa Claudii Oberst

Przesuń się, chłopaki! Sześć paczek Ryana Goslinga i spółki jest tak wczoraj! W Hollywood wszyscy mówią o Alicii Vikander. W nowej "Tomb Raider" przygotowała ośmiopak "Lara Croft". I nie tylko jej szarpnięcia brzucha są napięte.

Zrób miejsce Angelinie, nadchodzi Alicia!

Umiłowani, jestem całkowicie pochlebiona przez Alicię Vikander. Jest nową Laurą Croft w "Tomb Raider". Przeniesienie Angeliny Jolie, że tak powiem. Alicia jest nie tylko mega ładna, ma 29 już zdobywcy Oscara i jest mężem górnego ogona Michaela Fassbendera - ma także absolutne ciało młotka! Wiem, niektórzy po prostu mają za dużo szczęścia w życiu;) Przynajmniej jej trening fitness, możemy teraz naśladować, ponieważ jej trener zdradza, w jaki sposób doprowadził Alicję do formy.

Tyle wcześnie rano, tyle ciężkiej pracy, więc warto! #tombraider #magnuslygdback #magnusmethod #aliciavicander

Post udostępniony przez Magnusa Lygdbacka w dniu 9 marca 2018 o 5:10 PST

Nowa "Lara Croft" trenowała codziennie przez siedem miesięcy

Przede wszystkim trening Alicii nie ma nic wspólnego z dwoma brzuszkami pośladków na tydzień. Przez siedem miesięcy torturowała się na siłowni. Święty Mojżeszu! Tak duża dyscyplina ma prawdopodobnie tylko nieliczne. Ale oczywiście, jeśli chcesz wyprzedzić Angelinę Jolie, musisz się oprzeć :)

Push up, pull up, przysiady, podnoszenie ciężarów, sztuki walki, wspinaczka skałkowa, trening kaskaderski - Alicia zrobiła WSZYSTKO. Wstała rano o 4 rano. Pocił się codziennie przez co najmniej godzinę. Zawsze przy tobie: osobisty trener Magnus Lygdback. Guru fitness już wyszkolił Gal Gadot, Katy Perry i Bena Afflecka w kształt.

Kto jest gotowy zobaczyć Lara Croft w ten weekend? ----- Byłem zszokowany poświęceniem Alicji i etyką przygotowującą się do tej roli. Oto kręcące się 15 kg hantle (~ 35lbs) jak mistrz! ----- Nie możemy się doczekać, aby podzielić się razem naszą wspólną podróżą. Bądź na bieżąco! ----- #tombraider #aliciavikander #magnusmethod #curlsfordays #bicepsday #arms #armsworkout #armworkout #casall

Post udostępniony przez Magnusa Lygdbacka 14 marca 2018 o 9:32 PDT

"Dla Tomb Raider po raz pierwszy trenowałem z ciężarami"

"Alicia to prawdziwy koń pociągowy, dzięki szkoleniu baleriny" - wyjaśnia Magnus w wywiadzie dla "Men's Journal". "Była silna, kiedy zaczęliśmy treningi, ale nie była jeszcze silna" Lara Croft ". Do tego potrzebuje Muckis. I możesz to zrobić tylko podnosząc ciężary. Dla nas dziewczęta często są pomysłem na horror, ale Alicia daje z siebie wszystko. "Dla Tomb Raider trenowałem z ciężarami po raz pierwszy", mówi aktorka. "To przeraża wiele dziewczyn, ale sprawia, że ​​czuję się silniejsza i bardziej pewna siebie".

Niewiarygodne, jak bez wysiłku Alicia wykonuje bicepsy z 15-funtowymi hantlami! Jestem naprawdę dumny, jeśli mogę podnieść dwa kilo. Ale hej, nikt nie zapłacił mi, żeby wyglądać jak najbardziej chrupiący :)

Alicia jest silniejsza niż kiedykolwiek dzięki Magnusowi i nie wydaje się, żeby miała na ciele pojedynczy gram tłuszczu. Sześć kilo mięśni, które zdobyła dzięki treningowi "Tomb Raider". Naprawdę rażąco tak, że Alicia ma teraz ośmiopak na brzuchu. Jak szalone to jest? Nawet Ryan Gosling może dołączyć do swojego sześciopaku;)

Dla wielu użytkowników jest wzorem do naśladowania

"Alicia to maszyna", komentuje użytkownik na profilu Magnus Instagram. "Jest tak chuda, jak sobie z tym radzi?" Dla wielu fanów aktorka to przede wszystkim jedno: inspiracja. "Chcę taki żołądek do prania", pisze użytkownik. "To mnie naprawdę motywuje." Na profilu Magnus Instagram każdy może torturować się młotkiem twardym "Tomb Raider" Alicii. Gwiazda Hollywood, czy nie, w końcu zawsze sprowadza się do tego samego: kto chce być piękny (mocno), musi cierpieć :)