gwiazdek

Alicia Vikander: Właśnie dlatego opuściła przyjęcie po Oscara

Anonim

Wielki triumf i kolejne uroczystości odrzuciły także najlepszych aktorów: w rzeczywistości zaskakująca zdobywczyni Oscara Alicia Vikander (27, "Inside Wikileaks") powinna była wystąpić w poniedziałek rano w Los Angeles na przyjęciu u szwedzkiego ambasadora w USA - czy blondynka strzelała do gwiazdy, ale nie, jak pisze tabloid "Aftonbladet".

"Nigdy nie rozmawialiśmy o Oscara"

Zamiast tego pojawiła się mama i tata. I nawet nie próbowali zaprzeczyć najbardziej oczywistej interpretacji niedyspozycji Vikandera. "Może właśnie teraz wróciła do hotelu", żartował dumny ojciec Svante Vikander zgodnie z raportem. Tymczasem Mama Maria Fahl powtórzyła, że ​​Nagroda Oskara była całkowicie nieoczekiwanym zamachem stanu: "Nigdy nie rozmawialiśmy o wygranej, nie rozmawialiśmy nawet z nią o możliwym wystąpieniu".

Alicia Vikander w niedzielę zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie The Danish Girl. W pasie gra żonę osoby interseksualnej. Vikander jest pierwszym Szwedem od 41 lat, który zdobył jedną z prestiżowych nagród Akademii.