gwiazdek

Alicia Vikander: Właśnie dlatego sprawia, że ​​jej małżeństwo jest tak szczęśliwe

Anonim

Zadowolony z Michaela Fassbendera

W październiku 2017 roku jedna z najpiękniejszych hollywoodzkich par dała słowo "tak". Szwedzka zdobywczyni Oscara Alicia Vikander (29, "The Danish Girl") i niemiecko-irlandzki aktor Michael Fassbender (40, "Shame") zdają się wyszukiwać i znajdować. W wywiadzie dla magazynu mody "Vogue" Vikander donosi o tym, jak bardzo cieszy się swoim małżeństwem. "Jestem szczęśliwsza i szczęśliwsza niż kiedykolwiek", wyjaśnia w wywiadzie opublikowanym w marcowym numerze magazynu.

29-letni i urodzony w Niemczech aktor poznał i pokochał siebie w 2014 roku podczas kręcenia dramatu "Miłość między morzami". Na Złotych Globach w 2016 roku po raz pierwszy pojawili się jako oficjalna para. Jak donosi "Vogue", para ostatnio osiadła razem w Lizbonie.

"Mieliśmy wspaniałe doświadczenie"

Czy Vikander i Fassbender znów będą razem przed kamerą w przyszłości, nadal jest w gwiazdach. Kiedy nadejdzie odpowiedni projekt, jest gotowa ponownie pracować z mężem.

O strzelaniu do "Love between the Seas" mówi ze śmiechem na obrączkę: "Mieliśmy wspaniałe doświadczenie". Fassbender jest jednym z absolutnie najlepszych aktorów, z którymi pracowała. "Oczywiście, że zrobił więcej filmów niż ja, ale kiedy zaczęliśmy razem pracować, natychmiast poprosił mnie o moje pomysły i przemyślenia, pytając mnie:" Utknąłem, co powinienem zrobić? ". i powiedziałem: "Pytasz mnie?" To było bardzo słodkie - wspomina.