gwiazdek

Alicia Silverstone urzeka w kultowym, nieświadomym kostiumie

Anonim

Nie starzeje się jeden dzień

Dwadzieścia dwa lata temu amerykańska komedia nastolatków "Clueless - What else!" pojawiły się pewne trendy mody w latach 90. Czołowa aktorka, Alicia Silverstone (41 lat), po raz kolejny włączyła się w jeden z najsłynniejszych strojów filmowych - jasnożółtą kratkę marynarki i mini kombinację.

W amerykańskim hicie "Lip Sync Battle", w którym celebryci ubierają się i odtwarzają słynne występy z teledysków, Silverstone po raz kolejny włożył kolorowy strój i pozował za kulisami z prezenterką i modelką Chrissy Teigen (31) i jej blisko 18 Miesiąc stara córka Luna. Teigen opublikował słodkie zdjęcie na Twitterze. Nie mogła spać z powodu podekscytowania przyjęciem, wyznała.

Która piosenka powinna być?

Nie jest jeszcze znana piosenka, w której Silverstone stworzył kultowy strój - prawdopodobnie nie dla jednej z piosenek z soundtracku kultowej komedii, ale dla utworu australijskiego rapera Iggy Azalea (27), śmiałego połączenia w teledysku dla niej Hit "Fancy" nosi. Najważniejsze pytanie zadali sobie jednak niektórzy fani, którzy opowiadali na Twitterze obraz na wiele sposobów: jak aktorka wygląda tak młodo? W końcu minęło 22 lata od "Clueless".