inny

Alicia Silverstone: Szalone wskazówki żywieniowe dla idealnego porodu

Anonim

autor: Jessica Mazur

Zwracam się dzisiaj do wszystkich ciężarnych Bald-Mamis. Czy boisz się go trochę przed porodem? To nie musi. Ponieważ skurcze są fajne! Wszystkie te hormony, które przepływają przez twoje własne ciało podczas porodu, sprawiają, że czujesz się "niesamowicie". Kto to twierdzi? Alicia Silverstone. Jej najnowsza książka "The Kind Mama" od wczoraj wypełnia księgarnie w Hollywood i jest obecnie powtarzającym się tematem w amerykańskich talk show.

Wiemy, że Alicia Silverstone ma swój własny sposób edukowania swojego syna, Bear Blu, najpóźniej odkąd opublikowała film wideo, karmiący swoje dziecko wcześniej przeżutym jedzeniem w jej ustach. A ponieważ Alicia ma jeszcze więcej dobrych rad dla młodych matek, napisała teraz książkę. W "The Kind Mama" pisze o tym, jak kontrolować bezpłodność za pomocą zdrowej diety, jak stać się promiennie piękną kobietą w ciąży, jak doznać harmonijnego porodu - i udzielać porad przez pierwsze sześć miesięcy z dzieckiem. Brzmi świetnie!

Aby promować swoją książkę, Alicia obecnie majstruje przy jednym porannym programie w USA, podając zwroty takie jak "pigułki z łożyska są szczęśliwymi pigułkami", "matki lepiej wypoczęte mają więcej cierpliwości i mogą cieszyć się lepszą matką ". (Och!) I mój osobisty faworyt: "Pierwsze 14 godzin porodu było seksownych, wspaniałych i całkowicie błogich."

Okej, być może Alicia Silverstone wie coś o jej wegańskim stylu życia, który nie objawił się mi jako mięsożercy. Ale patrząc na to z perspektywy czasu i twierdząc, że ciąża i poród z odpowiednim odżywianiem są bryzą i błogosławieństwem, jest nieco przesadzona.

Dlatego wszyscy przyszli Mamis, którzy od czasu do czasu czują się zmęczeni lub zmęczeni, a może nawet mają nadzieję, że te dziewięć miesięcy minie szybko: wszystko jest zupełnie normalne! Alicia Silverstone i ja byliśmy oboje w ciąży w tym samym czasie w 2011 r. I, na szczęście, chodziliśmy do tej samej ciążowej lekcji jogi w West Hollywood. A jeśli mówimy o tym, jak sobie radzimy na początku lekcji, Alicia Silverstone również jęczy z powodu problemów z plecami, bezsenności i wszystkich innych dolegliwości związanych z ciążą, jak wszyscy inni. Ale minęły już prawie trzy lata, może po prostu o tym zapomniała. Lub "The Kind of Missing Mama" mogła już zostać uznana za tytuł swojej nowej książki. ;)

Pozdrowienia z Lalalandu wysyłają Jessica Mazur