gwiazdek

Alicia Silverstone: Clueless prawie nie istniało

Anonim

"Clueless - co jeszcze?" ma dziś status kultowy

Niektóre paski są niezbędne w historii filmu. "Clueless - co jeszcze!" jest zdecydowanie jednym z nich - komedia z 1995 roku ma po prostu kultowy status. Ale teraz aktorka Alicia Silverstone ujawniła, że ​​sesja prawie pękła.

Studio nie było zainteresowane

Dla wielu "Clueless" jest nadal jednym z najzabawniejszych filmów lat 90. W chłodnej kliki wokół Cher (Alicia Silverstone, 38) istniała przynajmniej jedna postać dla każdego z nich, z którą mógł się identyfikować. Mówiąc o kultowym filmie, Alicia powiedziała w rozmowie z amerykańską publikacją branżową "Variety", że kręcenie prawie nie miało miejsca: "Studio odmówiło, ponieważ ludzie odpowiedzialni za to nie wierzyli, że ktoś ogląda film o młodej dziewczynie będę oglądać. "

"Film nie sprzeda biletów"

Ale "Clueless" stało się sukcesem - a teraz jest jakaś radość z aktorką. "Ci ludzie mówili wtedy:" Nie sądzimy, żeby ktokolwiek się przejmował, film nie sprzeda żadnych biletów ". Ci ludzie sami dziś kopną, że nie byli częścią tego projektu - powiedziała z przekonaniem Alicja. Pasek zmienił jej życie i była z tego "bardzo dumna".

Obok Alicia, która świeciła jako zepsuty brat Cher Horowitz, należał do Donalda Faisona (43, "Scrubs") jako Murray, Paul Rudd (48, "Ant-Man") jako Josh, Stacey Dash (50) jako Dionne i już zmarła Brittany Murphy (1977-2009) jako Tai Cast.