gwiazdek

Alicia Silverstone: "Clueless" to ponadczasowy klasyk

Anonim

"Clueless" to film dla wszystkich pokoleń

Alicia Silverstone myśli "Clueless - co jeszcze!" film dla wszystkich pokoleń. 41-letnia aktorka dokonała przełomu dzięki roli divy ze szkoły średniej Cheryl "Cher" Horowitz. Tymczasem nastoletnia komedia z 1995 roku stała się klasykiem. W szczególności, Silverstone cieszy się, że teraz także przyciągają młode dziewczyny na ulicy ze względu na film.

"Ludzie wciąż kochają" Clueless "i ilekroć o tym słyszę, cieszę się z tego - mówi piękna blondynka. "(Reżyser) Amy Heckerling jest genialna i uwielbiam to, że małe dzieci poznają je poprzez swoich rodziców, że jest im pokazane przez moje pokolenie, a potem są starsi ludzie, którzy patrzą na to, ponieważ patrzyli na to z dziećmi To film dla wszystkich pokoleń i myślę, że to po prostu cudowne. "

Być może następny film Silverstone "Book Club" stanie się klasykiem. Gra w nim córkę postaci Diane Keaton, która po raz pierwszy czyta wraz z przyjaciółmi "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W rezultacie starsze kobiety decydują się rozpocząć życie inaczej, od teraz, co ma zaskakujące konsekwencje. "W tym filmie jesteśmy po prostu okropnymi dzieciakami, dlatego film jest tak zabawny, ponieważ jesteśmy po prostu śmieszni", śmieje się aktorka w wywiadzie dla Entertainment Tonight.
Przyjęła jednak tylko rolę do grania u boku Diane Keaton. "Mogłem spędzić z nią siedem dni, jest niewiarygodna i strasznie zabawna … Przed sceną zawsze mówiła mi coś strasznie śmiesznego, a potem musiałem śmiać się tak mocno, że nie usłyszałem" Akcji! " został nazwany "przyznaje Amerykanin.

BANG Showbiz