inny

Alicia Silverstone dostaje dziecko - ale imię!

Anonim

autor: Jessica Mazur

Następne hollywoodzkie dziecko jest tutaj! Jak się dziś okazało, Alicia Silverstone urodziła w zeszły czwartek małego chłopca. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem mama, tata i dziecko są wszędzie szczęśliwe i szczęśliwe. Wiadomości nie tylko przyniosły radość hollywoodzkim mediom, ale także mnie, ponieważ w ciągu ostatnich kilku tygodni Alicia Silverstone i ja uczestniczyliśmy w tej samej "ciążowej lekcji jogi" tutaj w West Hollywood. I mogę ci powiedzieć, że świeżo upieczona matka była do końca dopasowana jak tenisówka. Silverstone pilnie zatrzymała się w "psie skierowanym w dół", a "Warrior I i Warrior II" - cztery dni przed jej "terminem płatności" - i trzymała nas przed innymi oczekującymi matkami jako pewnymi weganami, jak ważne jest to w czasie ciąży nie wrzucać do nas "badziewia".

Ale tak jak Hollywood i jego fani są zadowoleni z małego szczęścia Silverstone, jedno nie wychodzi na dobre: ​​imię aktorki. Syn Alicii Silverstone i jej męża Christophera Jareckiego nosi imię Bear Blu. Swobodnie tłumaczony "niebieski niedźwiedź".

Nic dziwnego więc, że nazwa "celebryta nie powinna już dłużej pozwalać na wymienianie własnych dzieci!" - krzyki były świetne. Internetowe media wciąż utrzymują się elegancko ze swoją krytyką i nazywają nazwę tylko "zgodnie z oczekiwaniami niekonwencjonalnymi", "dziwnymi" i "Oh Boy!", Ale opinia większości użytkowników jest bardziej niż jednoznaczna i brzmi: "Niedźwiedź Blu nie działa ”. "Bez wątpienia, jeśli chodzi o nazywanie dzieci, Alicia Silverstone jest absolutnie nieświadoma", mówi na przykład na "EOnline.com". Inny użytkownik bluźni: Bear Blu? Czy to nie ten szczęśliwy niedźwiedź z tęczą na brzuchu?

I choć niektórzy zastanawiają się, czy maluch z tym imieniem kiedykolwiek będzie w stanie ćwiczyć renomowany zawód, taki jak prawnik czy lekarz, jeden użytkownik jest absolutnie pewien: "Niedźwiedź Blu nie jest nazwą dla dziecka, ale konia wyścigowego Szczęście jest dozwolone w Stanach, aby legalnie zmienić swoje imię. " To, że Alicia Silverstone jest pod wrażeniem wielokrotnej krytyki jej wyboru, prawdopodobnie nie należy się spodziewać. Zgodnie z jej własnymi oświadczeniami, w końcu chce mieć dziecko od drugiego roku życia, a więc miała dość czasu, aby pomyśleć o nazwie, która pasuje jej do oczu. Jak się nazywa? Po prostu nie możesz zadowolić wszystkich. Ale jakoś celebrytom udaje się zrobić tak mało, jak to tylko możliwe. ;-)

Pozdrowienia z Lalalandu wysyłają Jessica Mazur