gwiazdek

Alicia Keys i mąż Swizz Beatz oczekują dziecka # 2

Anonim

Alicia Keys w ciąży: "Kolejny anioł jest w drodze"

Alicia Keys jest w ciąży i najwyraźniej nikt tego nie zauważył. Piosenkarz i jej mąż Swizz Beatz powiększają swoją rodzinę, ponieważ para zostaje rodzicami po raz drugi. W samą porę na czwartą rocznicę ślubu 33-latek ogłosił, że przesłanie cieszy się na Instagramie. Napisała sobie zdjęcie - w tym mega dziecięcy guzek - i jej męża i napisała: "Szczęśliwa rocznica ślubu z miłości do mojego życia, Swizz Beatz! I żeby to wszystko rozkoszować, zostaliśmy pobłogosławieni przez anioła po drodze Sprawiasz, że jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek przedtem! Przez wiele lat najpiękniejszej chwili w moim życiu! "

Swizz Beatz napisał również na Instagramie, że był tak szczęśliwy z powodu kolejnego "Bożego ducha". Jak dotąd nikt nie zauważył ciąży piosenkarki - zdjęcia sugerują, że drugi trymestr już się rozpoczął. Alicia Keys sama nie ogłosiła, w którym miesiącu jest i kiedy urodzi się dziecko.

Jednak wielokrotnie podkreślała, że ​​chce ponownie zostać matką. Wraz ze Swizz Beatz ma już wspólnego, trzyletniego syna, Egipt.

Źródło: Splash