gwiazdek

Alicia Keys pokazuje to: promienna bez makijażu

Anonim

Najlepsze porady kosmetyczne

Piosenkarka Alicia Keys (35, "Diary") podjęła decyzję: nie chce już ukrywać swojego naturalnego piękna pod płaszczykiem makijażu. Ostatnio była niepokalana na czerwonym dywanie podczas MTV Video Music Awards. Mimo to jej twarz była promienna, a jej cera była cudowna. Dzięki tym poradkom kosmetycznym osiągniesz również doskonały efekt "bez makijażu".

Mniej znaczy więcej

Ogólnie rzecz biorąc, podstawowa koncepcja pięknej skóry to: zależy od właściwej pielęgnacji. Dla większości kobiet szafka łazienkowa jest ułożona w stos z różnymi środkami czyszczącymi. Ale zbyt dużo wszystkiego po prostu szkodzi niepotrzebnie skórze i może prowadzić do zaczerwienienia i skaz. Dlatego najlepiej jest zasięgnąć porady u kosmetyczki i dostosować produkty do oczyszczania twarzy do poszczególnych rodzajów skóry.

Prawy zbiornik

Codzienna pielęgnacja powinna obejmować żel do prania, tonik i odpowiednią serum nawilżającym. Do czyszczenia używaj tylko letniej wody. Jeśli woda jest zbyt gorąca, naczynia krwionośne są rozszerzone, a skóra staje się zaczerwieniona i niespokojna. Kilka kropel zimnej wody, aby odświeżyć i zamknąć pory.

Special Trick 1: Scrub

Powodem dla bezbarwnej twarzy są często stare, suche komórki skóry. Można je łatwo i skutecznie usunąć za pomocą peelingu oczyszczającego. Obierz skórę twarzy raz w tygodniu, używając lekkiego nacisku, a następnie ostrożnie wypłucz produkt. Delikatny peeling bez konserwantów można łatwo przygotować np. Z kawą i oliwą z oliwek w krótkim czasie.

Specjalna sztuczka 2: Łaźnia parowa

Jedną sztuczką ograniczającą nadmierne wydzielanie sebum jest traktowanie twarzy zwykłą łaźnią parową. Ponieważ ciepła para zapewnia rozszerzone pory i pozwala na spłynięcie niepotrzebnego łoju. Na przykład ci, którzy przygotowują kąpiel parową z herbatą z rumianku, zapobiegają stanom zapalnym i rozwojowi pryszczów.

Naturalny połysk

Aby uzyskać delikatny połysk na ustach, możesz również uzyskać całkowicie bez błyszczenia i pomadki. Wacik oleju kokosowego lub miodu nie tylko wywołuje w ustach błyszczącą buzię, ale również zapewnia wargom naturalne składniki.