styl

Alicia Keys nie ma nic wspólnego z VMA

Anonim

Na dużym wydarzeniu, takim jak MTV Video Music Awards, styliści gwiazd zazwyczaj mają wiele do zrobienia. Nie tak z Alicia Keys (35, "In Common").

Alicia Keys przeciwko maniem urody

Na ceremonii wręczenia nagród wokalistka pojawiła się niepokorna i udowodniła, że ​​potrafi błyszczeć na twarzy nawet bez makijażu. Ponieważ 35-latka została sfotografowana jakiś czas temu przez fotografa bez makijażu, wyrzeka się proszku, kredki do oczu i ekwipunku i ma nadzieję, że będzie w stanie złożyć oświadczenie. Chce zmotywować więcej osób do pojawienia się na czerwonym dywanie bez makijażu.

Keys miał na sobie czarną i czerwoną sukienkę maxi, jej ciemne włosy wiązały się w luźny kok. Plan zadziałał: chociaż strój wyglądał nieco niekorzystnie, muzyk zdobył swój naturalny wygląd. Kiedy Keys ogłosił kilka miesięcy temu, w przeciwieństwie do manii piękna, aby pokazać tylko nieupiększone, pojawiły się pewne wątpliwości. Wielu uważało, że obietnica będzie trwała tylko do momentu, gdy główny nacisk zostanie położony na ważne wydarzenie. Ale Keys wydał jej występ w niedzielę bez makijażu.