gwiazdek

Alice i Ellen Kessler: Bliźniacy chcą umrzeć razem

Anonim

Bliźnięta często mają ze sobą bardzo szczególną więź, a bliźnięta Kesslera ("Dwie blond Senoritas") są wciąż nierozłączne przez prawie 80 lat. Dwóch legendarnych artystów, którzy dziś świętują swoje 20 urodziny (20 sierpnia), jest gotowych odejść od etapu życia: kilka lat temu zszokowali swoich fanów zobowiązaniem do zawarcia paktu na rzecz eutanazji.

Pakt eutanazji na demencję

"Nie czekać"

Wciąż o to dziś myślą: "Jeśli jesteś demencją, to dajesz jej kilka tabletek, a potem bierzesz trochę, inaczej byłbyś mordercą", Ellen Kessler wyjaśnia "Bild am Sonntag". "Nawet gdyby lekarz powiedział mi, że jestem śmiertelnie chory na raka, nie będę czekać." Alice Kessler zgadza się z siostrą: "Roślinność z rolownikiem i twarzą zniekształconą bólem, więc nie chcę kończyć".

W każdym razie chcieliby mieć nagły i szybki koniec. "Chcę umrzeć jak Udo Jürgens", mówi Ellen. Gwiazda uderzenia doznała niewydolności serca podczas spaceru. "Albo jak Bing Crosby, który padł martwy podczas gry w golfa" - wyjaśnia Alice. Również po ich spuściźnie gwiazdy serialu, zarówno jednoosobowe, jak i bezdzietne, mają swoje przemyślenia: "Mamy bardzo, bardzo długo rozważane, kto dziedziczy. Przekazujemy wszystko lekarzom bez ograniczeń", mówi Ellen. "To lepsze niż oddanie wszystkiego Alpengesangsverein" - mówi Alice.

Wskazówka dotycząca "obozu w dżungli"

Obie panie już zajęły się wszelkimi ewentualnościami, nie są nawet na emeryturze. Ostatnio odegrali rolę w muzyce Jürgensa "Nigdy nie byłem w Nowym Jorku". Fakt, że rzadko się je widuje w telewizji, to po prostu "nie bierzemy za gówno, co nam oferują" - mówi Ellen. "Zaproponowali nam nawet" obóz w dżungli ", a my nie odpowiedzieliśmy na to, " Alice mówi BamS. "Nie możesz wejść w to", mówi Ellen.