kino

Alicja w krainie czarów gwiazda Anne Hathaway: Kobiety stają się silniejsze z wiekiem, a nie słabsze

Anonim

Anne Hathaway zdobyła Oskara za występ w Les Misérables. Jako świeżo upieczona matka młodego chłopca, 33-letni mieszkaniec Nowego Jorku wydaje się skupiać na filmach, które fascynują dzieci. Wciela się ponownie w rolę Mirany, "Biała Królowa" w filmie "Alicja w krainie czarów: za lustrami".

Gwiazda Hollywood w rozmowie

Więcej akcji niż w poprzedniku

Oprócz Johnny'ego Deppa (52) jako "Szalonego Kapelusznika" również Mia Wasikowska (26) jako Alicja i Helena Bonham Carter (50) jako "Czerwona Królowa" ponownie z przyjęciem. Druga część hitowego filmu z 2010 roku jest znacznie bardziej emocjonująca, co także zaskoczyło Hathaway "na początku, ale sprawiło, że praca stała się o wiele bardziej ekscytująca", jak ujawniła na miejscu w wiadomościach w wywiadzie.

Interesująca jest także Hathaway, a także rozwój jej postaci w kontynuacji "Alicji". "Ciekawe było wiedzieć, że Mirana nie jest idealna, ma do czynienia z poczuciem winy i żałuje pewnych rzeczy, co daje mi, jako aktorce, dużą swobodę w próbowaniu nowych rzeczy."

Wspieranie rodziny

Z drugiej strony, Hathaway krytykuje rzekomą opinię publiczną, że kobiety tracą wpływ w Hollywood, gdy dorastają. "Zapraszam wszystkich dziennikarzy do zaprzestania rozpowszechniania tej legendy, ale z mojej strony nie czuję się uwięziony w moim ciele tylko dlatego, że starzeję się". Hathaway kontynuuje: "Czuję, że mam większą moc i wpływ na starszych, których dostaję".

Dorastając w Nowym Jorku, Hathaway doświadczył środowiska towarzyskiego i rodzinnego, które zawsze zachęcało młode kobiety. "Moi rodzice zawsze mówili mi, że mogę zrobić i zrobić wszystko, co zrobili i zrobili moi bracia, " mówi Hathaway.