gwiazdek

Alice Eve: Aktorka filmowa z talentem i seksapilem

Anonim

Alice Eve - aktorstwo jest jej pasją

Brytyjska aktorka Alice Sophia Eve urodziła się 6 lutego 1982 r. W Londynie. Jej rodzice, Trevor i Sharon, są także aktorami, więc Alice we wczesnym wieku weszła w kontakt z branżą filmową i telewizyjną. Angielka ma dwóch młodszych braci: Jack Eve jest producentem i scenarzystą, George Eve jest aktorem i kompozytorem.

Kiedy Alice Eve była mała, rodzina przeniosła się do Los Angeles, ponieważ ojciec chciał spróbować zdobyć przyczółek w Hollywood jako aktor. Później, gdy rodzice wrócili do Wielkiej Brytanii ze swoimi dziećmi, Alice miała 13 lat. Tutaj po raz pierwszy poszła do szkoły w Chichester, a następnie do "Szkoły Bedales", gdzie stała na różnych scenach, w tym na "Nędzników". Ukończyła Eve z Westminster School w Londynie. Jednak nie zapisała się na uniwersytet od razu, ale zamiast tego miała rok wolnego, aby studiować aktorstwo w Beverly Hills Playhouse w Los Angeles.

Następnie Ewa podjęła temat literatury angielskiej w "St. Catherine's College "w Oksfordzie. Również tutaj Angielka pracowała z wielkim entuzjazmem przy różnych produkcjach teatralnych, więc ostatecznie zdecydowała się na karierę jako profesjonalna aktorka. W grudniu 2014 roku poślubiła Alex Cowper-Smith, którego znała od szkoły. Para ma swoje punkty gastronomiczne w Londynie i Los Angeles.