gwiazdek

Alice Eve - scena jest jej życiem

Anonim

10 rzeczy, których jeszcze nie wiedziałeś o Alice Eve

1. Alice Eve ma heterochromię: jej prawe oko jest zielone, a lewe - niebieskie.

2. Podczas swoich szkolnych lat w Los Angeles Eve musiała walczyć, aby uczyć się amerykańskiego angielskiego, ponieważ często była źle rozumiana przez nauczycieli i kolegów z klasy ze względu na swój brytyjski akcent.

3. Największą inspiracją w jej życiu była babcia Betsy, która zmarła w 2007 roku.

4. Eve jest byłą dziewczyną aktorów Rufusa Sewella i Rafe Spall oraz poety Adama O'Riordana.

5. W "The Horse Whisperer" (1998) Alice wystąpiła o rolę Grace MacLean. Zamiast tego producenci wybrali Scarlett Johansson.

6. Jej praca na Uniwersytecie Oksfordzkim napisała Alice Eve o brytyjskim poecie Williamie Wordsworth.

7. Aktorka jest bliską przyjaciółką Benedicta Cumberbatcha, który zdobył wielkie międzynarodowe uznanie za rolę Sherlocka Holmesa w brytyjskim serialu telewizyjnym Sherlock.

8. Aktorka została wielokrotnie wybrana na liście "Najpiękniejsze znane twarze na całym świecie". W 2010 roku zajęła siódme miejsce, w 2008 roku miejsce 22, a w 2009 roku 47.

9. Alice Eve ma przodków angielskich, irlandzkich i walijskich.

10. Aktorka opisuje siebie jako "typową dziewczynę": uwielbia lakier do paznokci, czasopisma plotkarskie, reality TV i wycieczki zakupowe. Jej literatura w Oksfordzie nie zmieniła niczego zgodnie z jej własnym stwierdzeniem.

Dowiedz się więcej o brytyjskiej aktorce Alice Eve, jej aktualnych projektach filmowych i nowościach z jej życia w naszym Star News na portalu!