gwiazdek

Alice Cooper: Rodzinny strach jest człowiekiem rodzinnym

Anonim

Profesjonalne i prywatne o Rocker

Urodzona 4 lutego 1948 r. W Detroit pod imieniem Vincenta Damona, wcielająca się w postać zła, Alice Cooper jest w rzeczywistości żarliwym chrześcijaninem, kochającym mężem, troskliwym ojcem rodziny i ojcem trójki dzieci. Scena na scenie to tylko przedstawienie, Cooper nazywa się fikcyjną postacią.

Vincent Damon Veneer jest sponsorem listu w słynnym hollywoodzkim napisie i moderowanego od 2004 roku audycji radiowej "Noce z Alice Cooperem", która może być odbierana od 2013 roku w Niemczech w radiu Hessia "Radio Bob". Ponadto artysta angażuje się w projekty społeczne. Krytycy oceniali jego zaangażowanie jako konwulsyjne próby przyciągnięcia uwagi.

Ponieważ jego koncerty wylądowały wiele na indeksie i zostały uznane za szkodliwe dla nieletnich, często były dopuszczane tylko od 18 lat. Wyliczona prowokacja zadziałała: w latach 70. i 80. Alice Cooper świętował swoją muzyką tylko z powodu największych sukcesów. Po licznych wyreżyserowanych ekscesach było cicho wokół prowokującego muzyka - ale tylko do pojawienia się nowego studyjnego albumu.

Tymczasem jego córka Calico towarzyszy mu podczas trasy "Brutal Planet" i naśladuje na scenie przerażające postacie. Wcześniej ta część została przejęta przez jego żonę, aktorkę Sheryl Goddard. Jako przeciwwaga dla jego muzyki, Alice Cooper wielokrotnie przybiera wiele drugorzędnych ról filmowych, w których głównie gra sam. W 1978 r. Trafił nawet na "Muppet Show" jako gościnna gwiazda - wygląd, którego wielu artystów zazdrościło mu, jako że tylko najlepsi występują obok Kermita i Miss Piggy. Nawiasem mówiąc, prowadzi restaurację Cooperstown w Phoenix w Arizonie.