gwiazdek

Alfredo Pauly: Luksus za każdą cenę

Anonim

Kariera projektanta mody

Alfredo Pauly spędził 37 lat w Bad Neuenahr w jego szlachetnym butiku w bezpośrednim sąsiedztwie luksusowego hotelu. Początkowo sprzedawał dostępne na rynku luksusowe produkty, od początku lat dziewięćdziesiątych oferował wówczas głównie bardziej wyszukane produkty i własny projekt.

W 2015 roku przeniósł się zaskakująco. Zatrzymał się w Bad Neuenahr, ale jego sklep mieści się teraz w eleganckiej łaźni miasta. Tutaj sprzedaje teraz swoje cenne futra i niezwykłą biżuterię. Jest znany z tego, że jest otwarty na wszelkie specjalne życzenia i produkuje futra w różnych kolorach. Sam mówi, że większość jego klientów szuka nie tylko cennych, ale także niezwykłych produktów. Dla niego normalne jest również to, że klienci kupują na przykład kocyk wierzchni dla swojego psa. Jakość jego futer uważa się za wysoką. Od lat wyrobi sobie markę swoimi ekstrawaganckimi pokazami mody w Bad Neuenahr. Lubi podkreślać, że został zainspirowany Królem Słońce i Pałacem Wersalskim.

Od 2009 roku projektuje kolekcje dla kanału sprzedaży HSE24. Zamiast prawdziwych futer i cennej biżuterii, sprzedaje tkane futra i biżuterię, pozostając wiernym swojej eleganckiej linii w tej kolekcji. Ma również codzienne ubrania, takie jak spodnie i tuniki. W 2008 roku opracował elegancki sejf ze szklaną szafką, w której możesz pokazać swoje cenne zegarki i ulubioną biżuterię w ciągu dnia. Na życzenie sejf można owinąć futrem gronostajowym.