gwiazdek

Alfredo Pauly: Mężczyzna dla prawdziwych kobiet

Anonim

Prywatność projektanta mody futrzarskiej

Nazwa Alfredo Pauly oznacza luksus dzięki kolekcjom futer i biżuterii. Wychował się w małej, skromnej winnicy w dolinie Mosel, gdzie urodził się w 1955 roku.

Już jako dziecko miał poczucie bycia innym: rysował ubrania i bawił się lalkami. Dla niego było jasne: pewnego dnia zostanie projektantem mody. Rodzice nie byli zbyt entuzjastycznie nastawieni do pomysłu na winiarzy. Smak Pauly był jednak nie tylko dzięki jego wykształceniu i wyszkoleniu. Mówi, że wcześnie nauczył się doceniać wyjątkową jakość. Niemniej jednak minęło trochę czasu, zanim mógł zrealizować swoje marzenie. Uczęszczał bardzo wcześnie - i jedyny człowiek w klasie - "szkoła mody Alf" i tam ukończył. Następnie udał się do Bundeswehry, a później został wyszkolony, aby zostać rymarzem. Przez lata był szczęśliwie żonaty z żoną Sabine. Sam opisuje siebie jako "ptaka raju", ale nie zdradza zbyt wiele o swojej karierze i życiu prywatnym, być może dlatego, że jest często atakowany przez działaczy na rzecz praw zwierząt jako projektant futer.

W ostatnich latach często miał nieprzyjemne nagłówki. W 2009 roku klient wręczył mu skórki ocelota, które są obecnie chronione prawem o ochronie gatunków i nie mogą być przedmiotem handlu. Zszył koc z futer. Kiedy klient chciał sufit, zniknął. Chociaż Pauly zapłacił odszkodowanie, trafił do sądu i musiał zapłacić 75 dziennie. Oskarżenie, że jest oszustem, od tego czasu obciąża jego wizerunek. Co więcej, w 2013 roku musiał zrezygnować z ambitnych planów budowy luksusowego hotelu. Kupił dawną placówkę oświatową w Nadrenii-Palatynacie Walporzheim i tam chce założyć "Chateau de Luxe". W 2007 r. Otrzymał kontrakt na nieruchomość od 30 kandydatów, który jest zabytkowym budynkiem. W 2009 roku podpisał umowę sprzedaży z Landesbetrieb Liegenschafts- und Baubetreuung (LBB). Mówi się, że Pauly zapłacił 1, 8 miliona za budynek. W 2013 r. LBB wycofało się z umowy kupna: terminy nie zostały dotrzymane, a Pauly próbował odsprzedać nieruchomość. Pauly walczył przez kilka miesięcy o swój projekt, ale potem zrezygnował w 2014 roku. W 2011 roku został również okradziony i obrabowany. Sprawcy zakuli w kajdanki jego i jego personel i ukradli biżuterię wartą milion euro.