gwiazdek

Alfred Molina potwierdza: Jill Gascoine ma schyłkową fazę Alzheimera

Anonim

Teraz mówi Alfred Molina

Jej mąż potwierdził to: Jill Gascoine (79, "The Sports Guns") ma chorobę Alzheimera. W wywiadzie dla British Radio Times Alfred Molina (63, "The Da Vinci Code") powiedział, że jego żona jest już w końcowej fazie choroby. Jego słowa zawierają bezradność i gorycz: "Choroba Alzheimera jest tchórzliwą chorobą, skrada się od tyłu, a jeśli ją zauważysz, prawdopodobnie nie zdasz sobie sprawy z wielu innych rzeczy" - to jego trzeźwiący wniosek.

Chociaż Molina niewiele mówił o tym, jak choroba wpływa na Gascoine, powiedziała: "Kiedy tylko nie znajduję kluczyków do samochodu, myślę:" O Boże "." Muszę sobie przypomnieć, że to robi różnicę nie znajdziesz już kluczyków do samochodu, albo nie wiesz, po co są. " Przede wszystkim był rozczarowany brakiem szans na wyzdrowienie. Opisał chorobę Alzheimera jako "ponure" rokowanie.

Gascoine zasłynęła w latach 80. swoją rolą w brytyjskim serialu "On the Gentle Tour". Następnie zagrała w następnej serii "Oczy kota". W 1982 roku poślubiła 16-letniego młodszego aktora Molina.