gwiazdek

Alfred Biolek mówi o jego poważnym wypadku

Anonim

"Nie wiem, czy zrobiłbym to bez niego"

W rzeczywistości Alfred Biolek chciał wypić na premierze "Brasil Brasileiro" w Filharmonii Kolońskiej tylko w spokoju swój spritzer z winem. Legenda telewizyjna stała się niemal nieśmiała w mediach, duże występy, takie jak Bio już nie trwają. Ale nagle był w dobrym nastroju.

"Przeszedłem na emeryturę, ponieważ po prostu nie chcesz robić już więcej, kiedy się starzejesz, ale wciąż czuję się dobrze i jestem zdrowy, ale nie chcę już dłużej stać i udzielać wywiadów".

Alfred Biolek napisał historię telewizji od dziesięcioleci. Jako gospodarz talk-show, wynalazca nowych programów lub szef kuchni narodu. Do pieczenia i pieczenia zawsze była jego wielka prywatna pasja. Nawet jeśli Bio już nie wibruje drewnianą łyżką. "Wciąż jestem zapalonym kucharzem, ale stało się to dla mnie zbyt męczące, więc w międzyczasie pozwalam innym się gotować, a ja robię trochę pingowania".

To, że Alfred Biolek jest już na tyle sprawny, było dalekie od jasności. Ponieważ rok 2010 był fatalny dla Bio. Jego długotrwały związek z Constantinem Rothenburgiem zawiodł. Podobno Biolek czuł się przez niego oszukany. A gwiazda telewizyjna ciężko runęła po schodach, zapadła w śpiączkę, a potem doszło do wielkich zerwań pamięci. W tym czasie Scott Ritchie stał obok niego, przez kilka dni siedział przy swoim łóżku i czytał Biolkowi. "Nie wiem, czy byłbym w stanie związać koniec z końcem po wypadku bez jego pomocy, on jest bardzo ważną częścią mojego życia."

Z wdzięczności Biolek zaadoptował swojego bliskiego przyjaciela w 2013 roku. Chciał pokazać, że Scott teraz oficjalnie należy do rodziny Biolek. Ponieważ życie rodzinne i osobiste są najważniejszym priorytetem Biolek. W końcu ma teraz 80 lat, więc życzenia będą mniejsze, powiada nam. "Kiedy jesteś tak stary jak ja, jesteś szczęśliwy, kiedy jesteś zdrowy i nadal możesz żyć i mieć przyjaciół i jeść z nimi."

Alfred Biolek osiągnął wszystko, co można osiągnąć w życiu zawodowo. "Telewizja była tak intensywna przez tyle lat, to wystarczy". A przy 80 możesz trochę wycofać. Niemniej jednak mamy nadzieję, że często dostaniemy bio przed naszym aparatem.

Źródło obrazu: dpa