gwiazdek

Alfonso Ribeiro znów stał się tatą

Anonim

Alfonso Ribeiro (43) i żona Angela Unkrich zostali rodzicami po raz drugi w czwartek. Jej syn, Anders Reyn, urodził się o 6:16 rano w Centrum Medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles, jak donosi "Us Weekly". "Mama i dziecko są w porządku" aktor potwierdza arkusz.

Drugie dziecko z panią Unkrich

Dla Ribeiro i jego żony Angeli Unkrich to ich drugie dziecko wraz z 18-miesięcznym Alfonso. Od małżeństwa z aktorką Robin Stapler Ribeiro ma również dwunastoletnią córkę o imieniu Sienna. Ribeiro i Stacker pobrali się w latach 2002-2006, zanim głosował jednomyślnie w 2012 roku.

Ribeiro znane jest głównie z kultowej serii "The Prince of Bel-Air". W nim grał po stronie Will Smith (46) od 1990 do 1996 roku, jego kuzyn Carlton Banks. Potem grał Dr. Maxwell Stanton w sitcomie "Strasznie piękny dom". Ale Ribeiro jest utalentowany nie tylko jako aktor, ale także jako tancerz. Już w 1984 roku pojawił się w reklamie Pepsi z Michaelem Jacksonem. Grał w nim małego tańczącego chłopca, który nagle poznał swojego idola Jacksona. W 2014 roku Ribeiro uczestniczył w amerykańskim odpowiedniku "Let's Dance" - "Dancing with the Stars" i zajął pierwsze miejsce.