inny

Alexis Ren: Pierwsze zdjęcia z bikini opublikowały ją w wieku 15 lat

Anonim

Alexis Ren: Z pomiarami 86-56-86 do Insta-Queen

Czy zawsze chciałeś wiedzieć, jak stać się "sensacją mediów społecznościowych"? Lub "Insta Model" z milionami obserwujących i kontem na Instagramie, które są pełne migawek pokazujących wszystkim, jak piękne są twoje i twoje życie? Jasne, prawda? Kto tego nie chce? Cóż, odpowiedź brzmi: Wczesna praktyka, seks-sprzedaj i cukrowe tatuaże mogą być pomocne, przynajmniej takie, które powinny wiedzieć: Alexis Ren, znana również jako "Insta Queen" w amerykańskich mediach. I jest na dobrej drodze do podążania śladami mediów społecznościowych Gigi, Kendall i Co.

W wieku 19 lat Alexis jest już starą ręką w biznesie na Instagramie, ponieważ rozpoczęła karierę online w wieku 15 lat. Jak to? Pokazując jej nastoletnie ciało w maleńkim czarnym bikini. Teraz powiedziała nowojorskiemu magazynowi, że do tej pory robiła online "słodkie rzeczy", ale z niewielkim powodzeniem. Ale potem opublikowała pierwsze zdjęcia z bikini i "wszyscy po prostu zaczynają podążać, podążać, podążać." Wtedy wiedziała, że ​​to wszystko! Świetnie, prawda? Dziś jej konto na Instagramie jest pełne seksownych bikini i kostiumów kąpielowych. Czasem pod prysznicem, czasami na łóżku i dość często na egzotycznej plaży. Ponieważ prawie codziennie pokazuje półnagie, Alexis trochę się nie denerwuje. "Seks sprzedaje" według 19-latka, a naśladowcy seksualni Ren ma prawie 7 milionów, według Alexisa, młodych dziewcząt, które chcą być takie jak ona. i tak "doskonały", jak przyznaje użytkownik w wielu komentarzach.

19-latka lubi podkreślać, że ciężko pracuje na swoim ciele, bo przecież to jej praca jako Insta Model. Każdego dnia chodzi na siłownię, je tylko "najczystszą formę jedzenia", a ona kładzie co najmniej 20 minut dziennie, najlepiej pełną godzinę na słońcu, pełne życie, mówi, jej największy Jest to satysfakcjonujące, gdy ludzie rozpoznają ją na ulicy i zdają sobie sprawę, że ona naprawdę ma "wspaniałe ciało bikini" i nie osiąga jej 86-56 (!) - 86 pomiarów za pomocą Photoshopa. "Obecnie moim celem w życiu jest to, że moja garderoba składa się tylko z futra i bikini, i nic pomiędzy". Alexis mówi, że zawsze jest miło, gdy młodzi ludzie mają cele.

Oczywiście, biorąc pod uwagę mniej niż siedem milionów osób, wiele firm płaci teraz za podróże Alexis. Czasami, jak mówi, przynajmniej sama płaci swoje podróże. Ale jakie są aspirujące "Insta Girls", które chcą podobnej kariery, ale brakuje im koniecznych zmian? Również tutaj, Kalifornijczyk ma jasne podejście: Sugar Daddies nie są złe, gdy młode dziewczyny wyjeżdżają na wakacje z bogatymi, starszymi mężczyznami za darmo następnie powinni uzyskać dostęp. "Jeśli to sposób, aby dostać się na jacht, to idź, dziewczyno. To niesamowite ", mówi Alexis w najnowszym wywiadzie dla NY Magazine. Tak, dokładnie! Chodźmy, dziewczyny. O ile, oczywiście, nie masz innych planów i celów w życiu. To też w porządku;)

Pozdrowienia z Lalalandu