gwiazdek

Alexis Bledel: Czy istnieje trzecia część "One for 4"?

Anonim

Wszystkie gwiazdy z powrotem?

Od czasu zdjęć do filmu "A for 4" (2005), Alexis Bledel (35, "Gilmore Girls"), Blake Lively (29, "Gossip Girl"), America Ferrera (32, "Ugly Betty") i Amber Tamblyn (33, "Two and a Half Men") najlepszymi przyjaciółmi. W 2008 r. Część druga brzmiała: "Jeden za 4 - Na drodze do miłości". Teraz wygląda na to, że może być trzecia część adaptacji książki. Ponieważ Alexis Bledel pokazał w amerykańskim talk show Jimmy'ego Fallona, ​​że ​​są plany na kontynuację.

"Wszyscy chcielibyśmy to zrobić, byłoby świetnie się bawić, ciągle o tym rozmawiamy", wyjaśnia Bledel, a następnie dodaje: "Pracujemy nad tym, ale będziemy musieli poczekać i sprawdzić, czy to działa." Jeśli to nie zadziała, Jimmy Fallon (42) będzie miał alternatywę: ponowne uruchomienie z mężczyznami. Grał u boku Kevina Harta (37, "Centralna Inteligencja"), Paula Rudda (47, "Ant-Man") i Marka-Paula Gosselaara (42, "California High School").

To wszystko

Dwa filmy "One for 4" oparte są na powieściach dla nastolatków "Para spodni dla czterech" Ann Brashares (49). Filmy dotyczą czterech przyjaciół: Leny (Bledel), Bridget (Lively), Carmen (Ferrera) i Tibby (Tamblyn), którzy spędzają lato oddzielnie od siebie w pierwszej części. Krótko przed ich wyjazdem znajdują parę dżinsów, które pasują do wszystkich jak rękawiczki - mimo różnych figur. Decydują się tasować spodnie w tę iz powrotem przez całe lato, ponieważ sądzą, że przyniosą szczęście.

W drugiej części, cztery studia na różnych uniwersytetach i muszą dowiedzieć się, czy ich przyjaźń przetrwa dystans.