gwiazdek

Alexis Arquette zmarł: David, Rosanna, Richmond i Patricia Arquette opłakują swoją siostrę

Anonim

Dotykanie słów

Klan Arquette opłakuje. W niedzielę (11.09.) Artystka transseksualna Alexis Arquette (1969-2016) zmarła w kręgu swojej rodziny. Przyczyna śmierci jest nadal nieznana. Ale ich sławne rodzeństwo, aktorzy Dawid (45, "Krzyk"), Rosanna (57, "W odurzeniu głębokości"), Patricia (48, "Chłopięctwo") i Richmond (53, "Dziwny przypadek Benjamina Buttona"), opublikowało wspólne oświadczenie. W nim wyrażają swój głęboki smutek, dają wgląd w emocjonalny świat swojej siostry i demaskują społeczeństwo.

"Alexis była błyskotliwym artystą, malarzem, piosenkarką, artystką estradową i aktorką, pionierem w walce o zrozumienie i akceptację dla osób transpłciowych", mówi na samym początku tego oświadczenia. Alexis, urodzona jako mężczyzna, nie zawsze była łatwa. "Mieszkała w świecie, w którym niebezpieczne jest bycie transseksualistą, w świecie, który zwykle nie jest gotowy, by uznać różnice między ludźmi".

Zginęła w pieśni Davida Bowie

Za swoją decyzję o życiu jako żony jednak ich rodzeństwo bardzo podziwiało zmarłego. "Nauczyła nas, czym jest tolerancja i akceptacja, i uczy nas, czym jest prawdziwa miłość" - napisała Patricia Arquette w imieniu całej rodziny. Alexis wiedziała, że ​​umrze. W oświadczeniu stwierdza się ponadto, że 47-latek powiedział jej rodzeństwu przed śmiercią, że już odwiedziła "drugą stronę". Jest tylko jedna płeć. W końcu umarła w kręgu swojej ukochanej, zaśpiewała piosenkę "Starman" Davida Bowie.

David Arquette zamieścił także zdjęcie na swoim koncie na Twitterze o sobie i swojej siostrze. "Moja bohaterka na wieczność" - napisał. Nawet wokalista Boy George przemawiał na Twitterze: "Spoczywaj w pokoju, moja siostra Alexis Arquette, kolejne jasne światło, które poszło o wiele za wcześnie".