gwiazdek

Alexandra Neldel świętuje swoje 40. urodziny - i łatwo idzie na numer rundy

Anonim

Gratulacje, Alexandra Neldel! Aktorka obchodziła w czwartek swoje 40. urodziny. W przeciwieństwie do wielu jej kolegów, Neldel nie obawia się okrągłego numeru. "Dlaczego miałbym to robić?" - pyta z uśmiechem w wywiadzie z wiadomościami.

Okrągłe urodziny

W każdym razie aktorka nie musi martwić się o brakujące oferty ról. Od czasu przełomu w Sat.1 telenovela "Verliebt w Berlinie" Neldel stał się niezbędny w krajobrazie telewizyjnym. Aktorka świętowała świetne oceny filmów takich jak The Wanderhure czy The Minister. "Jestem teraz bardzo szczęśliwy, gram role, które lubię, nie jestem stałym nastawieniem, co mogłem, a co powinno, jeśli moje życie pozostaje takie, jakie jest, jestem szczęśliwy" podsumowuje Neldel Kariera razem.

Hollywood? Nie, dziękuję!

Aktorka również nie czuje potrzeby, by spróbować szczęścia w Hollywood. "Czuję się bardzo dobrze z moimi rolami tutaj, lubię też życie w Berlinie, tutaj możesz iść bez ozdób w joggingowych spodniach do piekarni, bez martwienia się o znalezienie zdjęcia następnego dnia w gazecie." W każdym razie, to mówi Gwiazda telewizyjna rzadko o prywatności.

Od 2010 roku Neldel pracuje dla międzynarodowej organizacji humanitarnej Habitat for Humanity, która postawiła sobie za cel "zapewnienie, że każdy ma dach nad głową". Są na miejscu po katastrofach, ale także pomagają potrzebującym, "mówi Neldel, który odwiedził już kraje Nepalu, Południowej Afryki i Kambodży. "W tym czasie nie były to obszary kryzysowe" - kontynuuje aktorka. Dla niej jej zaangażowanie to nie tylko uśmiechanie się w kamerach. "Osobiście chciałem pomóc sobie i budować domy, a szczególnie podobało mi się to, że mogłem poznać przyszłych mieszkańców domów".

Neldel planuje także dalsze podróże na przyszłość, o ile filmowanie jest dozwolone. 12 lutego powraca jako dekorator ślubów w serii filmów ARD "Einfach Rosa".