gwiazdek

Alexandra Maria Lara zachwyca się kolegą z "Geostormu" Gerardem Butlerem

Anonim

"Geostorm" od 19.10 w kinie

Alexandra Maria Lara (38) ponownie dostała rolę w międzynarodowej produkcji. W katastroficznym filmie "Geostorm" gra razem z hollywoodzką gwiazdą Gerardem Butlerem (47) naukowcem Ute Fassbinder. W wywiadzie z wiadomościami na żywo opowiadała o świetnym czasie spędzonym z rodziną na planie i jej największych problemach w ratowaniu świata.

Jak poprosiłeś o tę wspaniałą rolę?

Alexandra Maria Lara: Reżyser Dean Devlin (55) widział mnie jako żonę Niki Laudę w filmie "Rush - Everything for the Victory" i zajmował od razu. Nie musiałem już przesłuchiwać, miałem bezpośrednie zaufanie i bardzo się z tego cieszyłem.

Co szczególnie podobało Ci się podczas tej sesji?

Lara: To był dla mnie wyjątkowy czas. Mieszkałem z moją rodziną przez trzy miesiące w Nowym Orleanie, a jednocześnie grałem tak piękną rolę. Było również wielką przyjemnością wypić koktajl po ciężkim dniu zdjęć z gwiazdami takimi jak Andy García (61) i Ed Harris (66).

Czy ciągła bliskość twojej rodziny podczas morderczych sesji?

Lara: Nie na sekundę, z tego wyciągnąłem wszystkie siły. Produkcja trwała w Święta Bożego Narodzenia i wszyscy polecieli do domu. Ale zatrzymaliśmy się i doświadczyliśmy prawdziwych, amerykańskich świąt, z wszystkim, co się z tym wiąże. To było cudowne.

Rola Ute Fassbinder była dla ciebie nowym wyzwaniem, prawda?

Lara: Tak, i fascynujące było stać na tak dużym planie. Uwielbiałem wchodzić w ten kostium astronautów i udawać, że ratuję świat. Nawet jeśli jest to bardzo ciężki kostium, który ostatecznie zaciska się na ramionach i powoduje bóle głowy. (Śmiech)

Gerard Butler jest totalnym bicie serca. Reprezentowanie wszystkich kobiet, które jeszcze go nie spotkały: Czy możesz opisać, jaki on jest?

Lara: Gerard Butler jest bardzo uroczym mężczyzną, ponieważ świat kobiet się nie myli. Jest także świetnym, oddanym i zabawnym kolegą. Natychmiast bardzo dogadałem się z Gerardem i zawsze śmialiśmy się razem.

Podszedłeś bliżej?

Lara: W tym filmie mieliśmy ważniejsze rzeczy do zrobienia. W końcu musieliśmy ocalić świat. Nie było czasu, żeby się zbliżyć.