gwiazdek

Alexandra Maria Lara: Czy ona jest super matką?

Anonim

Syn Alexandra Maria Lara (36, "Rush - Everything for the Victory") ma zaledwie półtora roku życia, ale wydaje się już być profesjonalistą w kategoriach Hollywood. Ponieważ niemiecka aktorka zabrała dziecko tak często, jak to możliwe, do zestawu jej filmu "Geostorm", jak opowiada gazecie "Gala" w wywiadzie. Ponieważ jej mąż Sam Riley (35 lat, "Maleficent") również jest aktorem, wymaga doskonałego planowania, ponieważ "dla nas najważniejszą rzeczą jest to, że my, jako rodzina, możemy spędzić razem tyle czasu ile to możliwe".

Mówi o synu Ben

To nie zawsze jest łatwe. Jej mąż od dłuższego czasu nie widział Bena z powodu ważnej roli. Także Skype nie jest opcją. "Próbowaliśmy raz, ale szybko skończyło się łzami!" Ben jest po prostu za mały, by zrozumieć ten rodzaj komunikacji. "Jest jego tata - ale nadal nie może go dotknąć". Riley troszczy się jednak o swojego syna, jak podkreśla Lara. "Mój mąż jest super tatusiem i naturalny."

Jaką matką jest sama Lara? Według aktorki, przede wszystkim zrelaksowany. "Z pewnością nie jestem przerażoną, a nawet paniczną mamą" - mówi. Obawy pozwalają im, ale nie dominują nad nimi. Odkąd była matką, stała się "spokojniejsza, wewnętrznie bardziej zrównoważona i silniejsza". Czy Ben powinien otrzymać rodzeństwo, pozostawia Lara otwartą. Obecnie ona i Riley są "po prostu szczęśliwi". "Ale kto wie, co jeszcze na nas czeka?"