gwiazdek

Alexandra Maria Lara: Twoje dziecko jest tutaj!

Anonim

Dla aktorki jest to pierwsze dziecko

Teraz rozkoszuje się szczęściem dziecka: Alexandra Maria Lara stała się matką. Według "Bild" aktorka urodziła zdrowe dziecko kilka dni temu. Dla 35-latka i jej męża oraz współpracującego z nim Sam Riley jest to pierwsze dziecko.

Jak potwierdziło kierownictwo, zgodnie z "Promiflash" młoda para ma zdrowego syna. Jednak, jak go nazywa, nie jest jeszcze znany.

Wiele lat temu Alexandra Maria Lara wyraziła chęć zostania matką: "Bylibyśmy szczęśliwi, mając pewnego dnia dzieci", powiedziała w wywiadzie udzielonym w 2011 roku. Ponieważ z Sam Riley spotkała się w 2007 roku podczas kręcenia filmu "Kontroluj" jej wielką miłość, dwa lata później poślubił dwóch.

Od tego czasu spekuluje się, czy ładna brunetka, która rozpoczęła karierę międzynarodową w roli sekretarza Hitlera Traudl'a Junge w dramacie filmowym "Upadek" 2004, może spodziewać się dziecka.

We wrześniu ubiegłego roku w końcu pojawiła się z jasnym brzuszkiem na czerwonym dywanie na premierze filmu "Rush", w którym przedstawia żonę Daniela Bruehla, Niki Laudasa.

Para aktorów jeszcze nie skomentowała wiadomości dla dzieci. Od menedżera Alexandra Maria Lara, Celiny von der Lancken, mówi się zgodnie z "obrazem" tylko do tej pory: "Bez komentarza". Ale w każdym razie, jest to powód, by pogratulować Alexandra Maria Lara i Sam Riley!

Źródło: obrazy dpa / getty