gwiazdek

Alexandra Daddario: Gwiazda z dzieciństwa

Anonim

Alexandra Daddario: Ambitna aktorka z Manhattanu

Alexandra Daddario urodziła się 16 marca 1986 roku w Nowym Jorku w stanie o tej samej nazwie i dorastała na Upper East Side na Manhattanie. Daddario to znana aktorka filmowa i model włosko-węgierskiego pochodzenia.

Zadebiutowała w telewizyjnym debiucie w legendarnej operze mydlanej All My Children, która trwała 43 lata w amerykańskiej telewizji. Zagrała w latach 2002-2003 w sumie 43 odcinki w roli prześladowanej Laurie Lewis i była znana w wieku zaledwie 16 lat szerokiej publiczności.

W wieku 11 lat Daddario powiedziała, że ​​wie, kim chce być: aktorką. Córka Richarda Daddario, szefa jednostki antyterrorystycznej Departamentu Policji Nowego Jorku pod przywództwem burmistrza Bloomberga i adwokata Christiny Daddario, wprowadziła swój cel w czyn. W tym czasie ukończyła także Brearley School, klasyczną szkołę dla dziewcząt. Postanowiła kontynuować naukę w Professional Children's School, ponieważ jej zawodowe aspiracje i wymogi akademickie w przeciwnym razie byłyby zbytnio sprzeczne. Uczęszczała również do Marymount Manhattan College. W sztuce została przeszkolona zgodnie z zasadami techniki Sanforda Meisnera.

Alexandra Daddario ma dwoje rodzeństwa: Catherine Daddario i Matthew Daddario. Jej brat Matthew również pracuje jako aktor. Jej dziadek Emilio Q. Daddario służył w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych od 1959 do 1971 roku w stanie Connecticut Demokratów.