gwiazdek

Alexandra Daddario: Wszechstronna gwiazda "Percy Jackson"

Anonim

Alexandra Daddario na drodze do sukcesu

Po debiucie aktorskim w "All My Children" w latach 2002/2003, Daddario kontynuowała swoją udaną karierę: ambitna młoda aktorka pojawiła się w niezliczonych seriach telewizyjnych, w tym "Law & Order" w 2004 i 2006 roku, "The Sopranos" w 2006 roku, "Law & Order: Criminal Intent" w 2005 i 2009 r. Lub "True Detective" w 2013 r.

W niektórych serialach miała powtarzające się role, w tym "Rodzicielstwo" od 2011 do 2012 roku. W dramacie rodzinnym grała rolę Rachel w ciągu pięciu odcinków. W serialu śledczym "Biały kołnierzyk" wygrała w latach 2011-2012 w roli Kate Moreau, wielkiej miłości Neala Caffreya, który tuż przed zwolnieniem z więzienia, związek kończy się i po prostu znika.

Według własnych danych Alexandra Daddario ma słabość do fantazji. Jest to zauważalne w jej filmach fabularnych bardziej niż w serii, w której brała udział. Oczywiście, jej rola jako Annabeth Chase w serialu "Percy Jackson" ma kluczowe znaczenie. Ta seria gier fantasy opiera się na nastoletnich książkach Rick'a Riordana. Rola Daddario Annabeth jest córką greckiej bogini mądrości i wojny Ateny. Odpowiednio, rola jest zaprojektowana jako silna, waleczna, a przede wszystkim inteligentna dziewczyna, która nosi również pseudonimy "Wise Girl" i "Smart Girl".

Sam Daddario twierdzi, że jest pod wrażeniem emocjonalnym horrorów. W 2010 r. Nakręciła horror "The Attic", w którym grała dziewczynę, która spotyka dziewczynę na strychu, która wygląda jak ona sama - i jest prześladowana. Jako Heather Miller zagrała także w "Texas Chainsaw Massacre 3D", wydanej w 2013 roku. Wraz z "Burying the Ex" z 2014 roku, Daddario ponownie dołącza do swojej roli w horrorze. Ale romantyczne komedie wydają się być coraz bardziej przedmiotem jej pracy.