gwiazdek

Alexander Skarsgard: domysły na temat związku z Alexą Chung

Anonim

Riddles o związku Aleksandra i Alexy! Już od kilku miesięcy szwedzka gwiazda "True Blood" Alexander Skarsgard (38) i brytyjska prezenterka Alexa Chung (31) są często widywane publicznie. Raz po raz pojawiają się plotki, że obaj są parą. Ale to nie jest oficjalnie potwierdzone. Teraz magazyn "Us Weekly" chce mieć nowe szczegóły.

Zabawna relacja czy miłość?

"Jest poważny i naprawdę rozgrzany", źródło poinformowało magazyn o rzekomej parze. Jednak inny informator dodał: "Dla obu jest to zabawna relacja, jest tak samo zajęta jak on, więc nie jest możliwe, aby stała się jeszcze bliższą parą, ale jej randki są świetne". Chung i Skarsgard byli ostatnio widywani razem na Brooklynie w zeszły piątek. Tam przeszli razem przez park Prospect i odwiedzili Ogród Botaniczny.

Zarówno Chung, jak i Skarsgard byli wcześniej kojarzeni z wybitnymi partnerami. Brytyjska piękność była od 2007 do 2011 roku razem z Alexem Turnerem (29), wokalistką Arctic Monkeys. A szwedzki aktor miał związek z koleżanką Kate Bosworth (32) od 2009 do 2011 roku.