gwiazdek

Alexander Skarsgard: Pa pa Tarzan-M¤hne, cześć łysy!

Anonim

Alexander Skarsgård ma nową fryzurę

Piękny człowiek nie może wypaczyć niczego, co jest znane. Być może autor powinien dodać tę mądrość z dodatkiem "Poza łysą głową". To już zmutowało Johnny'ego Deppa (54) w filmie "Fear And Loathing In Las Vegas" od dziecka do slobbera. W porządku, ona i ciężarówka z narkotykami. Teraz zauważono również chmarę kobiet Alexander Skarsgård (41) z dobrowolnym kapeluszem mięsnym - oczywiście dla nowej roli.

Czy Aleksander jest teraz obrazem księcia Williama?

Alexander Skarsgard obecnie kręci filmy "The Hummingbird Project" i "The Kill Team", które można zobaczyć na filmie "IMDb". Ponadto pasek "Gorączkowe serce" znajduje się w fazie przedprodukcyjnej. W jednym z trzech filmów jego włosy musiały ustąpić. Poważniejszy jest (pojedynczy) krój, który Aleksander widział w zeszłym roku w "Legend Of Tarzan", przebijając gęste zarośla gęstą grzywą.

Pierwsze wątpliwości zostały już wysłuchane z Wielkiej Brytanii, aktor został przekształcony przez łysiejącą głowę podobną do księcia Williama (35). I rzeczywiście, bezpośrednie porównanie tych dwóch, jak próbowało to zrobić "Daily Mail", wykazuje pewne podobieństwo. Dla każdej biografii o spadkobiercy w każdym razie dobrze wiedzieć!