gwiazdek

Alexander Klaws zostaje Old Surehand na Games Karl May

Anonim

Sila Sahin gra Comanchin

Alexander Klaws zabezpieczył kolejną rolę aktorską. Od lata tego roku 33-latek będzie częścią zespołu Karola Maya w teatrze na świeżym powietrzu Bad Segeberg. Tam przejmie główną rolę Old Surehand, jako magazyn "Karl Mai & Co." ogłoszone. Ostatnio ucieleśniono postać Wayne Carpendale (39).

Piosenkarz i aktor nurkuje w świecie Dzikiego Zachodu po latach spędzonych w dżungli. Od 2010 do 2013 roku i od końca 2016 roku Klaws grał w Tarzanie w tym samym musicalu w Hamburgu i Oberhausen.

Inne znane nazwiska zostały potwierdzone

Po stronie Klawa "GZSZ" gwiazda Sila Sahin (31) przejmie kobiecą rolę jako Comanchin Lea-thsina. A także część przeciwnika jest wysoka: po 17 latach Mathieu Carrière (66) będzie świętować swój powrót na Festiwal Karola May i naśladować diabolicznego generała Douglasa.

W przypadku wszystkich trzech, obecnie działa dobrze w pracy. Klaws i jego długoletnia dziewczyna Nadja Scheiwiller byli także rodzicami syna w styczniu. Aż do premiery Western Show 24 czerwca, będzie miał mnóstwo czasu, by cieszyć się swoimi pierwszymi kilkoma miesiącami z małym dzieckiem.