gwiazdek

Alexander Klaws powraca po swoim upadku: tak już jest

Anonim

Wdychaj fanów Alexandra Klawsa (32, "For all time"): wokalista jest w drodze do odzyskania sił po swoim upadku w niedzielę wieczorem.

Alexander Klaws zwolniony z kliniki

Zwycięzca "DSDS" w 2003 r. Upadł na scenie w Tecklenburg podczas występu muzycznej "Gorączki sobotniej nocy". Teraz ogłasza 32-latka na Facebooku.

"Ze szpitala od wczoraj"

"Chciałbym podziękować wam wszystkim za wiele i wiele próśb o pomoc, które bardzo mi pomogły znaleźć dwa ostatnie dni. Jestem wczoraj w szpitalu i czuję się dużo lepiej dzisiaj! "pisze do swoich fanów. Specjalne podziękowania kieruje również do publiczności w Tecklenburgu, którego aplauz "nie usłyszał" za sceną. Podziękował także wszystkim "za kulisami".

To straszne "musieć posłać swoją publiczność do domu z" na wpół zakończonym "pokazem, ponieważ jego ciało po prostu nie robi tego, co chce, " kontynuuje 32-latek. Według oficjalnego ogłoszenia otwartego powietrza Klaws cierpiał na ostre zapalenie żołądka i jelit, a więc ciężką postać grypy żołądkowo-jelitowej.

Już w czwartek wraca na scenę

Na nadchodzące występy "Saturday Night Fever" wróci na scenę w Tecklenburgu. Następny występ zaplanowano już w najbliższy czwartek. "Nie mogę się doczekać czwartku!", Kończy Klaws.