gwiazdek

Alexander Klaws: Zwycięzca "DSDS" zostaje po raz pierwszy ojcem

Anonim

Alexander Klaws: "Jesteśmy uradowani i szczęśliwi"

Wiadomości dla małego dziecka dla Alexandra Klawsa: Gwiazda muzyki i były zwycięzca DSDS czeka na swoje pierwsze dziecko z długoletnią dziewczyną Nadją Scheiwiller. Pięć lat temu poznali się i pokochali w musicalu "Tarzan".

Najpierw wspólne gniazdo miłości w Hamburgu, a teraz wspaniała wiadomość: gwiazda ex-'DSDS Alexander Klaws i dziewczyna Nadja Scheiwiller zostali rodzicami po raz pierwszy. Na premierze musicalu "Tarzan" w Oberhausen wokalista miał pękniętą bombę niemowlęcą: "Dziecko nadchodzi w przyszłym roku - nie chcemy jeszcze mówić więcej szczegółów", ujawnia 33-latek.

Nawet mały brzuszek jest już rozpoznawalny przez Nadję Scheiwiller, która jest także aktorką muzyczną. "Oczywiście jest to coś wyjątkowego, teraz w erze Tarzana, ponieważ spotkaliśmy się dokładnie pięć lat temu w tym musicalu" - powiedział szwajcarski przeciwnik "Promiflash".

Przynajmniej mają wystarczająco dużo miejsca. W zeszłym roku muzycy przenieśli się do rodzinnego domu w Hamburgu. Nawet wtedy wokalista podkreślał, że jest też mocno zaplanowany pokój dziecięcy.

Wcielając się w rolę Tarzana, Alexander Klaws w międzyczasie dotarł do Zagłębia Ruhry, gdzie tytułowa produkcja muzyczna z Hamburga można obecnie oglądać w "Metronom Theater Oberhausen".