gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen chce teraz także zacząć muzycznie

Anonim

Pierwszy utwór wydany

W ubiegłym roku Alexander Keen (34) pojawił się na ekranach jako irytujący modelowy model w "GNTM" - i od tego czasu nie chciał opuścić swojego miejsca w centrum uwagi. Teraz "Miód" odkrył nowy obszar działalności. Dawny kemping w dżungli działa ostatnio w dziedzinie muzyki: w niedzielę jego pierwszy utwór na Youtube ujrzał światło dzienne. Jednak piosenka tak naprawdę nie chce wejść do kanału słuchowego - nawet wtedy, gdy widzowie gwiazd reality show są przyzwyczajeni do szerokiej gamy muzycznych wyrażeń.

W każdym razie "Honey" nie śpiewa podczas swojej pierwszej pracy muzycznej. Również Sprechgesang prawdopodobnie nie jest odpowiednią kategorią. 34-latek właśnie się odzywa. Keen utrzymuje monolog na temat niedopasowania pracy do życia w partii. Jest to szczególnie trudne w poniedziałek. Tak nazywa się jego debiutancki kawałek. "Jestem pewien, że piosenka jest dobrze przyjęta przez ludzi, wszyscy powinni się dobrze bawić" - cytuje "Bild" nowego muzyka.

Zgodnie z arkuszem, Keen był odpowiedzialny za beat i teksty utworu. Nowe posunięcie w karierze dawało już do zrozumienia: "Honey" był ostatnio nauczany w Hanowerze w sztuce djingu, jak donosi "New Press".