gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen zaczyna jako moderator w sonnenklar.TV

Anonim

"Przynajmniej może mówić"

To była tylko kwestia czasu, kiedy Alexander "Honey" Keen (34) pojawił się ponownie na ekranach telewizorów po "Next Top Model w Niemczech", obozie w dżungli i "kolacji z gwiazdami". A teraz jest jasne: w następny poniedziałek, 27 marca o 14:30, Keen będzie po raz pierwszy przed kamerą jako stały współpracownik programu telewizyjnego; jako "współprowadzący" w "Küche & Co. - Die Reiseshow" na kanale sonnenklar.TV. Zostało to ogłoszone przez stację we wtorek.

Po emisji otwierającej, w której pojawia się "Honey" obok prezenterki Stephanie Frohmann, polaryzacyjny telewizyjny strach robi kolejny krok. Począwszy od kwietnia, Keen będzie raportował jako "reporter" z najmodniejszych hotspotów na całym świecie, po raz pierwszy z Maroko "Pearl of the South", Marakeszu.

Sonnenklar.tv oczywiście oczekuje wielkich rzeczy od przybysza. "Miód to nic innego jak wiatraczek" - mówi nadawca w swoim komunikacie prasowym - "przynajmniej 34-latek może mówić" - kontynuuje. "Jesteśmy przekonani, że pasuje on do takich hotspotów jak Marrakech", mówi nowy szef Honey, dyrektor zarządzający Andreas Lambeck.