gwiazdek

Alexander "Honey" Keen dostaje nową pracę: jest teraz prezenterem!

Anonim

I już startuje "Miód".

Wygląda na to, że plan Alexander 'Honey' Keen zadziałał. Obóz w dżungli chciał wykorzystać model, który zawsze się uśmiecha, jako odskocznię, by stać się sławnym i pewnego dnia ukończyć własny program telewizyjny. Udało mu się teraz zgodnie z "Gala" - przynajmniej w podejściu. Miód pojedzie w przyszłości na prywatną stację. W ramach targów turystycznych ITB w Berlinie prezes firmy sonnenklar.tv Andreas Lambeck ogłosił, że Honey wkrótce będzie moderatorem stacji.

Jego wielkie marzenie: "pewnego dnia przejąć umiar od obozu dżungli"

Konkretnie, praca 34-latka wygląda następująco: wyruszy do odległych krajów na stację i zdiagnozuje swoje doświadczenia na miejscu. Jego pierwszy przystanek jest już naprawiony: Marrakesz. Stamtąd Honey będzie zgłaszał się z hotspotów trzy razy dziennie, powiedział jego kierownik Simon Stosic. W porównaniu do "Gali" Honey opisał swoją nową pracę następująco: "Oprócz kraju i ludzi, patrzę na nocne życie, a ekscytujące i spontaniczne, będziemy mieć wiele zmian na żywo".

To nie jest wielki hit. Ale dla Miodu wciąż jest wystarczający powód, by natychmiast od razu wystartować. Jego nowa praca była najlepszym warunkiem, "aby w końcu przejąć umiar obozu dżungli", marzenia rodowitej Hesji.