gwiazdek

Alexander Honey Keen: Para dba o złość w sieci

Anonim

Z dziewczyną w Brazylii

Alexander "Miód" Keen wie, jak zwrócić na siebie uwagę: obecnie byłego obozowicza w dżungli wywołuje poruszenie z jego miłosnym wyjazdem w sieciach społecznościowych. Ale zamiast zachęty 34-latek dla swojej pary był bardzo złośliwy w sieci - z różnych powodów.

Zdjęcie to pokazuje "Kochanie" z nieznaną kobietą na morzu Rio de Janeiro. Podczas gdy wygląda kompletnie ubrany i senny w oddali, widać tylko jego dziewczynę od tyłu, ale topless. "Cóż, Raj jest wystarczająco dobry, ale dla dwojga jest to po prostu najbardziej pomysłowe: żyjcie swoim życiem i wykorzystajcie je w pełni." Wypiję dla was Caipirinhę - skomentował.

Nasty komentarze zostały usunięte bezpośrednio

To nie zostało dobrze przyjęte przez wszystkich fanów: "Nic dziwnego, że widzisz tylko nowy płomień aroganckiego Grinsemännleina od tyłu, nie chciałbym być rozpoznawany na ich miejscu", "Kolonia Express" cytuje użytkownika na Facebooku komentarze. "Kto wkłada się w dżinsy obok swojego całkowicie ubranego przyjaciela?" Pyta inny. Tymczasem te i inne negatywne składki zostały usunięte.

Również za krytykę zapewnia "Honeys" domniemany lumbago, dlatego nie brał udziału w mistrzostwach w piłce uniku ProSieben. W poprzednim poście 34-latek powiedział: "Mam najlepszego pracodawcę na świecie: kiedy Sonnenklar.tv dowiedział się o moim lumbago, natychmiast zostałem zabrany do raju". Tutaj mógł optymalnie wyzdrowieć.

Fani pytają Lumbago

"Twój tak zwany lumbago jest szybko leczony, zabawny, dziwny", zauważa fan na Instagramie do zdjęcia ze swoją dziewczyną. Również na Facebooku wielu użytkowników kwestionuje stan zdrowia męskiego modelu. Inna kwestia powoduje zamieszanie: "To samo zdjęcie - wczoraj w Kalifornii dziś w Brazylii", zauważa użytkownik na Instagramie, a także inny, który chce wiedzieć: "Tak, kochanie, powiedz mi, gdzie teraz naprawdę jesteś?"

Najwyraźniej "Miód" po raz pierwszy oznaczył "Kalifornia" jako lokalizację zdjęcia zrobionego w tym samym miejscu, co zdjęcie pary. Gdy jego fani zauważyli małą niespójność, zmienił ją na "Rio de Janeiro, Brazylia".