gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen: Jego telewizyjna praca jest dla protestujących widzów na razie

Anonim

Po burzy widzów

Pierwszy "Niemiecki model Top Top", potem obóz w dżungli - a potem z bagna rzeczywistości. Taki był plan Aleksandra "Miód" Keena. Ścieżka powinna zacząć się od powagi pracy jako reporter w kanale podróżniczym "sonnenklar.tv". Ale to może być już koniec.

"Nie ma już przełączania na żywo"

Czy zaangażowanie naprawdę oznacza pozytywny punkt zwrotny, ale wydaje się co najmniej wątpliwe. Praca Miodu w "sonnenklar.tv" wydaje się znów być na krawędzi. i że po zaledwie dwóch wynikach na żywo jako reporter w marokańskim Marrakeszu!

Najwyraźniej stacja ma swojego prominentnego przybysza do protestów widzów, na razie usuniętego z programu. "Koniec, koniec, wy - przeżyliście ;-) Nie ma już przełączania na żywo i jutro leci do domu", ubezpieczony sonneklar.tv w piątek na swojej stronie na Facebooku. Ale to nie wystarcza: gazeta "Bild" chce się dowiedzieć od rzecznika stacji, że dopiero w połowie maja, w sprawie większej liczby insertów reporterów "Honeys". To nie brzmi jak bezpieczna praca.

Olbrzymia niespodzianka dla "Miodu" w "Grill den Henssler"

"Po prostu odłącz ponownie od kawałka miękkiego mydła"

W rzeczywistości, Keen wcześniej otrzymał zjadliwe komentarze do swoich funkcji, szczególnie na Facebooku. "Życzę ci wszystkiego najlepszego, że myślisz o tym z tym" Miódem "ponownie bardzo ostrożnie. Ten kiepski facet po prostu nie pasuje do twojej audycji i naprawdę super sympatycznego odpoczynku" - powiedział użytkownik. "Po prostu jeszcze raz z kawałkiem miękkiego mydła", zażądał inny. "Nikt nie może znieść jego uśmiechem", twierdził inny użytkownik - szczególnie z kobiet widzów, "Miód" wydawał się mieć trudności.