gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen: Czy naprawdę ma talent jako prezenter?

Anonim

Alexander "Honey" Keen zdobył posadę umiaru

Świetnie radzi sobie z Alexander 'Honey' Keen! Nie mogę powiedzieć inaczej. Teraz ma dokładnie taką pracę, która tak go denerwowała: od poniedziałku 34-letni model pracuje jako prezenter! Ale jak on podejdzie do tej roboty?

"# Esläuftsehrsehrsehrgut"

Czy Alexander 'Honey' Keen (34) zawdzięcza swoją nową pracę prezentera wyłącznie premii do celebrytów, czy naprawdę mu zależy? Od jego uczestnictwa w "obozie dżungli" Honey jest wyraźnie przytłoczony ofertami pracy. "RTL Explosiv" towarzyszył mu podczas jednej z jego ostatnich prac i wystawiał na próbę jego umiejętności moderatora.

Podczas "Miss Carinthia Election 2017" w Austrii, uśmiechnięty na stałe model siedział obok Micaeli Schäfer w jury. Jednak Honey lubił mówić o sobie podczas imprezy: "Zaczynam przejmować umiar w" Sonnenklar.tv ", który wyśle ​​mnie do każdego możliwego kraju na świecie." Tak więc jest to wielka podróż na świat dla modelu z Rüsselsheim. A kiedy zapytano mnie, jak się w tej chwili sprawy działy, Honey odpowiedział także całkiem światowo: "Hashtag Esläuftsehrsehrsehrsehrgut."

Jednak początkujący moderator nadal dąży do osiągnięcia głównego celu: "Moim celem jest przejęcie umiarowania dżungli razem z Danielem i nie muszę pisać dowcipów". Nie powinieneś tracić z oczu swoich celów. Zobaczcie jednak w naszym filmie, co miód tak umiarkuje.