gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen: To jest jego nowa dziewczyna

Anonim

Zakochany w seksownej blondynce

Były uczestnik obozu dżungli Alexander "Honey" Keen został ponownie wyróżniony. Na Instagramie pojawia się na wakacjach z seksowną blondynką. To pokazuje tylko z tyłu - bez ramienia i na ramieniu "Miody".

Wiedzieliśmy już, że lubi długie blond włosy

34-latek lubi stawać w centrum uwagi. Tym razem nie tylko. Przedstawia się gorącą blondynką, która pojawia się nawet bez. Zdjęcie z wakacji z nową dziewczyną opublikowało "Honey" na swoim profilu na Instagramie. Pisze: "W raju można go dobrze tolerować, ale dla dwóch jest po prostu najbardziej błyskotliwy". W oficjalnym oświadczeniu z "Honeys Management", którym jest "Gala", mówi: "Nieznana dama po stronie Alexandra Keena to jego dziewczyna".

To, że Alexander Keen lubi blondynki o długich włosach, było jasne od ostatniego sezonu "Germanys Next Topmodel". Wtedy właśnie jego długie włosy o blond włosach, Ex Kim Hnizdo (zwycięzca serialu), zostały odcięte, a "Miód" wcale się nie podobał. W obozie dżungli flirtował z Gina-Lisa Lohfink, ale więcej nie flirtowało. Gina-Lisa powraca teraz razem z piłkarzem Emir Kücükakgül. A co z "Miód"?

Teraz Alexander Keen ma nowy i pojawia się z tajemniczą kobietą. Jednak kierownictwo wyjaśnia: "Jest całkowicie poza zasięgiem wzroku, nie ma nic wspólnego z mediami". Ale ponieważ stawia się obok swojego chłopaka i można go sfotografować na Instagramie, można wątpić, nawet jeśli właściciel tego Knack-Pos jest naprawdę nieśmiały.