gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen: Właśnie dlatego nie jest już w nastroju na światło reflektorów

Anonim

Alexander 'Honey' Keen: Koniec z łaknieniem światła

Honey wycofał się z show biznesu

Raz świat gwiazd i z powrotem! Po jego uczestnictwie w "Obozie Jungle 2017" Alexander 'Honey' Keen (35) był na ustach wszystkich. Ze swoim stałym uśmiechem spolaryzował byłego chłopaka zwycięzcy "Next Top Model" w Niemczech Kim Hznido (21) jak żaden inny. Ale potem nagle uciszyło się wokół Honey. Teraz się okazuje: zerwał z show-biznesem - lub z show-biznesem?

Co robi dziś Honey?

Model, reality TV, moderacja - i muzyka! Alexander "Honey" Keen próbował kilku przeciętnych zajęć. Zaledwie pół roku temu uczył się jako DJ i wydał swój debiutancki singiel "Der Montag". Ale wtedy 35-latek wycofał się z życia publicznego. Teraz Honey pojawił się na imprezie we Frankfurcie - i nagle stał się wyjątkowo nieśmiały. Powód: znowu ma normalną pracę. Co mi dziś robi, możesz zobaczyć na filmie.

Trudno uwierzyć, że nie chce już mieć nic wspólnego ze światem mediów. Honey 2016 stał się znany jako beczący przyjaciel Kim Hznido w jedenastym sezonie "Niemieckiego top modelki". Rok później pojawił się jako - powiedzmy - bardzo pewny siebie kandydat w obozie w dżungli na nagłówki gazet. Choć tylko siódmy, uważał się za faktycznego zwycięzcę pokazu. Potem Honey miał wielkie plany, chciał zacząć jako moderator - i pracował tylko w "Lidze Mistrzów branży rozrywkowej". Ale najwyraźniej nic z tego nie wyszło.