gwiazdek

Alexander 'Honey' Keen dowodzi humoru po parodii Olivera Kalkofena

Anonim

"To rycerstwo"

Alexander "Honey" Keen (34) może śmiać się z siebie. Dowodzi tego od czasu do czasu podczas występów na żywo. Ale fakt, że opublikował jeszcze mniej pochlebne posty, takie jak "Honey" parodia aktora Olivera Kalkofea (51) w "Kalkofes Mattscheibe Rekalked" (Tele 5) na swojej stronie na Facebooku, świadczy o poczuciu humoru.

W teledysku mówi "Miód" (Kalkofe) w rozmowie z Gina-Lisa (także Kalkofe), między innymi: "W ciągu najbliższych trzech miesięcy mam trzy otwory w sklepach meblowych i wygląd w parku wodnym. Teraz, naprawdę: Czy to brzmi jak potrzeba zwiększenie kariery? "

Gina-Lisa and Honey - Wywiad z prawdziwym obozem w dżungli

Alexander Honey Keen: "W ciągu najbliższych trzech miesięcy mam trzy otwory w sklepach meblowych i wygląd w parku wodnym. Naprawdę - czy to brzmi jak potrzeba do rozwoju kariery?" - Uff, naprawdę trudne pytanie! Czy Gina-Lisa może odpowiedzieć?? - Gina, Lisa, Honey, Squad - #IBES - najgorszy z najgorszych: Księga Dżungli Kalkofesa, 11 lutego o 20.15, a następnie w Re-Play ➡ bit.ly/t5-Kalkofes Księga dżungli

Wysłany przez TELE 5 w czwartek, 9 lutego 2017 r

"Jestem absolutnym fanem"

W wywiadzie z wiadomościami na temat "Honey" teraz ujawnia, dlaczego, oprócz błyszczących profesjonalnych zdjęć, zdjęć selfie i zdarzeń, dobrowolnie daje miejsce takim klipom: "Myślę, że parodia Olivera Kalkofa jest wyróżnieniem Jestem absolutnym fanem ", powiedział wybór Frankfurter, który był znany jako" Niemiecki model Top Top "i" obóz dżungli ", suweren.

Czy będzie on przynosił raporty z Marrakeszu do kanału zakupów podróży Sonnenklar.TV podobny suwerenny o scenie, pokazuje od 19 do 21 kwietnia. Bo wtedy "Miód" będzie przełączany na żywo z Maroka trzy razy dziennie.