gwiazdek

Alexa Feser: Prawda jest większa niż 100 koncertów Rammstein

Anonim

Alexa Feser wydaje swój pierwszy album

Piosenkarka Alexa Feser to kobieta o wyraźnych słowach: "Jeśli powiesz prawdę w utworze, możesz to zrobić bardzo cicho. Prawda jest głośniejsza niż 100 koncertów Rammstein. "I tak zaczyna się, w towarzystwie tylko miękkich akordów fortepianu, jej precyzyjnych, małych opowieści o nieopłacalności życia - i rozwija się z tego delikatnego wstępu w ciągu kilku linii oszałamiającego wizualnie, niepowtarzalnego hymnu magia chwili.

"We are here" to pierwszy singiel berlińskiego piosenkarza, autora piosenek i pianisty, a jednocześnie piosenka jest doskonałym zwiastunem tego, co usłyszymy na ich nadchodzącym debiutanckim albumie "Gold of tomorrow" za trzy i pół minuty Alexa Feser odkrywa swój pełny potencjał cichego, głośnego, inteligentnego odbicia i mocy emocjonalnej w surowym, złamanym pięknym głosie.

Singiel i album został nakręcony przez Andreasa Herbiga, który ostatnio był odpowiedzialny za produkcje Udo Lindenberg, Adela Tawila i ICH + ICH. Razem z odnoszącym sukcesy producentem Alexą Feserem kręcono wiele miesięcy piosenek i dźwięków - o ile wynik był w stanie sprostać własnym standardom: "Chcę móc czytać historie nie tylko w tekście, ale także w muzyce i głosie. Ja też nie chcę dobrze śpiewać - chcę śpiewać, żebyś zrozumiał mnie emocjonalnie. "

Singiel "Wir sind hier" ukaże się 12 września, a album "Gold von Morgen" 26 września.