styl

Alexa Chung uruchamia własną linię modową

Anonim

Model, prezenter i ikona stylu Alexa Chung (32) przechodzi pod projektantów. Po nawiązaniu współpracy z różnymi wytwórniami, 32-latka tworzy teraz własną markę modową, jak podaje strona internetowa "Business of Fashion". W maju 2017 r. Jej pierwsza gotowa do użycia linia pojawi się pod nazwą "Alexachung".

Od maja 2017 r

Idealny czas

Wśród kolekcji znajdują się jeansy, odzież dzienna i wieczorowa, buty i biżuteria. "Nie robię niczego, co jest szalenie drogie, chcę mieć pewność, że spodoba się każdemu na ulicy" - sama Chung opisuje swoje kreacje. Z perspektywy 32-latków jest teraz idealnym czasem, aby dostać się do biznesu projektantów. "Gdyby tak było wcześniej, nie wziąłbym na siebie tak wielkiej odpowiedzialności lub nie mógłbym wykonać tak wspaniałej pracy" - mówi Chung.

Najważniejsza dla niej jest wolność tworzenia własnego świata "bez konieczności przestrzegania instrukcji innej marki". Współpraca z innymi markami była fajna, ale w jakiś sposób są one związane z ich projektem. "Myślę też, że muszę zrobić to teraz, gdy jestem jeszcze młody" - kontynuuje Chung. Tylko w ten sposób ma energię do budowania i dbania o własną markę. Ponadto ma teraz związek z popkulturą i dlatego może stworzyć coś, co jest istotne dla dzisiejszych nabywców. The It Girl jest wspierany przez kreatywny zespół sześciu osób, z których część pracowała już dla marek luksusowych.