gwiazdek

Alex Rodriguez po raz pierwszy opowiada o związku z Jennifer Lopez

Anonim

Legenda baseballu zachwyca J.Lo

Jeśli nie jest to dowodem miłości, Alex Rodriguez (41) jest tak wściekły na punkcie swojej nowej dziewczyny, Jennifer Lopez (47 'Is not Your Mama'), że nie może przestać o niej mówić. Teraz po raz pierwszy pogadał publicznie o tym związku. W amerykańskim show "The View" odpowiedział na podstawie raportów mediów w USA na pytanie, z kim się spotyka: "To oczywiste". Zaledwie kilka tygodni temu młynek plotek potwierdza Rodrigueza: "Świetnie się bawimy".

Co więcej, była gwiazda sportu entuzjastycznie mówi: "Ona jest niesamowitą dziewczyną". Lopez jest jednym z najmądrzejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkał, a także "niesamowitą matką". Alex Rodriguez również ujawnił, że piosenkarka i aktorka była bardzo wysportowana i miała słabość do lodów czekoladowych. Sam Lopez jeszcze nie potwierdził związku.

Nowa miłość

Mówi się, że para przez krótki czas była parą, jedno źródło powiedziało magazynowi "People": "Nie mogą się nawzajem dostać dość". Niedawno zostali zauważeni podczas wspólnego obiadu, nawet wakacje miłosne powinny tam być. Lopez i "A-Rod" podobno spotkali się na jednym z koncertów Lopeza w Las Vegas.

Alex Rodríguez zakończył swoją aktywną karierę latem 2016 r., A obecnie jest analitykiem w Fox Broadcast w USA. Ma również kontrakt z New York Yankees jako konsultant i trener młodzieży. Jego małżeństwo z Cynthią Scurtis ma dwie córki. Po rozwodzie w 2008 roku był zaangażowany w aktorki Kate Hudson (37, "Deepwarter Horizon") i Cameron Diaz (44, "Sex Tape").