gwiazdek

Alex Pettyfer: Channing Tatum mnie nie lubi

Anonim

W kontynuacji "Magic Mike" zaginął jeden z głównych aktorów: Alex Pettyfer (25, "Beastly") nie mógł tańczyć w "Magic Mike XXL". Jako powód w amerykańskich mediach, podejrzewano spór między nim a gwiazdą filmu, Channing Tatum (35, "Jupiter Ascending"). Potwierdzony Pettyfer rozmawiał teraz z pisarzem Bretem Eastonem Ellisem (51, "American Psycho") i pokazał to niezwykle samokrytyczne.

Zoff w "Magic Mike"

"Tak, zgadza się", powiedział Pettyfer w podcastie Ellisa na temat plotek o sporze. "Ponieważ Channing Tatum mnie nie lubi - z wielu powodów, z których część to moja wina." Nie rozmawiał z nikim na planie. "Bałem się mówić", powiedział. "Czułem się bardzo niepewny jak człowiek, więc mam złe imię, ponieważ inni myśleli, że uważam, że jestem lepszy, i to nie jest prawda, byłem po prostu bardzo zdenerwowany i bałem się być sobą."

Po prostu zapominając o czynszu

Poza tym Pettyfer wynajął go za zastrzelenie przyjaciół Tatuma. Kiedy wyprowadził się cztery miesiące później, "zapomniał" sam zapłacić czynsz, ponieważ jego kuzyn zmarł. Otrzymał zły e-mail od Tatuma. "Ostatecznie wszystko, co powiedziałem do siebie, brzmiało:" Do diabła z nimi, co ma znaczenie, gdy życie jest warte więcej, nie zapłacę ". Powinienem był właśnie zapłacić - mówi dziś Pettyfer.

Nie tylko sam sobie winien i powiedział Ellisowi, że Tatum "szukał powodu, by mnie nie lubić". Niemniej jednak jest szczęśliwy z tego doświadczenia. "Channing wywarł na mnie wielki wpływ, ponieważ po tej całej sytuacji moja zaciśnięta niedojrzałość i niepewność dobiegły końca".