gwiazdek

Alex O'Loughlin: inteligentny Australijczyk we wszystkich przypadkach

Anonim

Alex O'Loughlin - profesjonalnie i prywatnie wszystko przebiega gładko dla niego

Alex O'Loughlin urodził się 24 sierpnia 1976 r. W Canberze. Późniejszy aktor przyszedł na świat pod nazwą Alexander O'Lachlan. Chociaż jest rodowitym Australijczykiem, otrzymał różne wpływy. Korzenie rodziny O'Lachlan prowadzą do Szkocji, Irlandii i Kanady.

Rodzice Alexa O'Loughlin'a - ojciec jest nauczycielem, a matka pielęgniarką - rozeszli się już na różne sposoby, gdy Alex był jeszcze dzieckiem. Rezultatem był zbuntowany młodzieniec, który pokonał tylko wtedy, gdy intensywniej zajmował się aktorstwem. W wieku 20 lat rozpoczął naukę w Sydney w National Institute of Dramatic Arts. Dzięki pracy w branży filmowej Alex O'Loughlin poznał i pokochał Holly Valance w 2006 roku. Aktorka "Sąsiedzi" była związana ze swoim australijskim rodakiem przez trzy lata. W 2009 r. Dwie gwiazdy w dół poszły swoimi oddzielnymi drogami.

W kwietniu 2014 roku O'Loughlin wystąpił po raz pierwszy przed ołtarzem - z amerykańską modelką Malia Jones. Była już dwukrotnie mężatką i sprowadziła syna o imieniu Spike do nowego związku z gwiazdą filmową. Alex O'Loughlin nigdy wcześniej nie był żonaty, ale był już ojcem syna o imieniu Saxon (ur. 1997). Rodzina została ukończona dwa lata przed ślubem między O'Loughlin i Jones. W październiku 2012 r. Syn Lwa ujrzał światło dzienne. Rodzinny kwintet mieszka razem na Hawajach.